Branding+Art+Design

Wybrane realizacje

Seledyn Studio - logo

kontakt

let's work together

Prym Drukarnia ● Re-branding
→ Zobacz projekt

 

W ramach rebrandingu śląskiej drukarni hybrydowej przygotowaliśmy nową identyfikację oraz język wizualny, który będzie wspierać markę na dalszym etapie dynamicznego rozwoju firmy.

Armada Skis ● Kreacja
→ Zobacz projekt

 

Współpraca z amerykańską marką produkującą narty freeride oraz freestyle zaowocowała czterema unikatowymi projektami.

Marciniak/Suski ● Identyfikacja wizualna
→ Szczegóły wkrótce

 

Identyfikacja wizualna dla kancelarii radców prawnych.

Summer Sound ✶ Re-branding, Kompleksowa obsługa
→ Case study wkrótce

 

Zaprojektowaliśmy unikalną oprawę graficzną, która doskonale oddaje wyjątkową atmosferę festiwalu na plaży w Lipawie. W ścisłej współpracy z organizatorem stworzyliśmy pełny zestaw materiałów promocyjnych (drukowanych i cyfrowych), oraz dekoracje, tworząc spójną i angażującą estetykę, która zachwyciła uczestników i podkreśliła magię festiwalu.

Flightcase Bars ● Identyfikacja wizualna
→ Szczegóły wkrótce

 

Dla nowej brytyjskiej marki mobilnych barów serwujących napoje alkoholowe i bezalkoholowe stworzyliśmy spójną identyfikację wizualną.

Ezīša Kofīšops ● Identyfikacja wizualna
→ Szczegóły wkrótce

 

Zaprojektowaliśmy modułowy system menu oraz identyfikację wizualną dla nowej marki kawiarni w samym centrum Rygi (Łotwa).

AeroCool & ThunderX3 ● Kreacja
→ Szczegóły wkrótce

 

Producent e-sportowych peryferiów zgłosił się do nas z potrzebą stworzenia oprawy graficznej dla swoich najnowszych produktów oraz stoisk na prestiżowe targi Computex. Naszym zadaniem było zaprojektowanie wyróżniających się wizualnie materiałów, które przyciągną uwagę i podkreślą innowacyjność oferowanych technologii.

Gigaton ● Kreacja, Opakowanie
→ Szczegóły wkrótce

 

Gigaton to polska gra planszowa utrzymana w klimacie Mad Max. Współpracowaliśmy bezpośrednio z autorem, aby oprawa graficzna wiernie odzwierciedlała jego wizję postapokaliptycznego świata.

Puma #DoYou ● Identyfikacja wydarzenia
→ Zobacz projekt

 

Stworzyliśmy identyfikację wizualną kobiecej trasy treningowej, serii wydarzeń organizowanych pod szyldem Puma #DoYou, które odbyły się w największych miastach Polski.

Cześć!

Porozmawiajmy o Twoim projekcie.

Napisz do nas lub zadzwoń +48 501 343 648.

© 2024 Seledyn Studio. Branding+Design.