Seledyn Studio - logo

kontakt

let's work together

Projektujemy i kreujemy na potrzeby małych i średnich marek oraz wydarzeń muzyczno-kulturalnych.

Branding+Art+Design

Butikowe Studio Graficzne

Współpracujemy z firmami, które chcą świadomie budować autentyczny wizerunek i trafiać do swoich odbiorców w nietuzinkowy sposób.

Z doświadczenia wiemy, że potrzeby każdej firmy są inne i zmieniają się na przestrzeni lat, dlatego do każdego projektu podchodzimy indywidualnie.

Założyliśmy Seledyn Studio z przekonania, że dobry design nie jest zarezerwowany wyłącznie dla największych marek.

W naszym studio szczególnie cenimy design, który jest nie tylko estetyczny, ale przede wszystkim funkcjonalny. Wierzymy, że najlepsze projekty łączą w sobie piękno i praktyczność.

●  o nas

Jesteśmy artystami z ponad 17-letnim doświadczeniem w kreacji i projektowaniu dla marek zarówno lokalnych, jak i globalnych. Naszą siłą jest połączenie strategicznego myślenia z unikalnymi, autorskimi projektami.

→PROJEKTY

→OFERTA

Katarzyna Szczerba
Kreatorka

 

Absolwentka Wydziału Wzornictwa Przemysłowego na Akademii Sztuk Pięknych im. Eugeniusza Gepperta we Wrocławiu, z 15-letnim doświadczeniem w grafice.

Łączy artystyczne wyczucie z solidną wiedzą i bogatym doświadczeniem w projektowaniu, tworząc wyjątkowe i spójne wizualne tożsamości marek. Jej prace odznaczają się nie tylko estetyką, ale także funkcjonalnością, co sprawia, że każda kreacja jest niepowtarzalna i skutecznie wyróżnia się na rynku. Dzięki swojemu zaangażowaniu i pasji do sztuki, potrafi przełożyć wizje klientów na realne projekty, które zachwycają i inspirują.

Maciej Hajnrich
Art Director, Artysta

 

Artysta, projektant graficzny i twórca multidyscyplinarny z ponad 17-letnim doświadczeniem w pracy dla globalnych marek.

Jego prace zdobyły uznanie na całym świecie, zwłaszcza projekty okładek muzycznych, w tym ikoniczne projekty dla zespołu Pendulum. Od 2017 roku specjalizuje się w event brandingu, łącząc swoje talenty jako art director i artysta cyfrowy tworzy niezapomniane wizualne doznania dla europejskich festiwali muzycznych.

Jego podejście do projektowania jest nie tylko estetyczne, ale i strategiczne, co pozwala na tworzenie spójnych, angażujących i inspirujących kampanii.

Muzyka • Sztuka

🤩

★ Co nas inspiruje

Zadbamy o wizualną stronę Twojej  marki.

© 2024 Seledyn Studio. Branding+Design.